Egipskie ciemności na Os. Samsonowicza

Mieszkańcy osiedla Samsonowicza z pewnością zauważyli, że od kilku dni ulica Staszica i jej okolice toną w ciemnościach. O tej sprawie poinformowali mnie wczoraj (27.08) czytelnicy bloga.
Dzisiejszego poranka niedziałające oświetlenie zostało zgłoszone przez radnego Sebastiana Pawlaka w referacie gospodarki komunalnej i ochrony środowiska urzędu miejskiego w Łęcznej. Jak się okazało, przez kilka dni ani straż miejska (poruszająca się po mieście autem), ani żaden z urzędników nie zauważył tego faktu.
Pracownik urzędu, który odebrał dzisiejsze zgłoszenie, zapowiedział co prawda natychmiastowe przekazanie sprawy do odpowiednich służb ale jak to mówią „kontrola najwyższą formą zaufania” (szczególnie w wypadku urzędników) 😉 Napiszcie więc proszę w komentarzach czy światło „wróciło” na ulice opisywanego wyżej osiedla.

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Egipskie ciemności na Os. Samsonowicza

 1. Górnicza też wczoraj tonęła, dopiero po północy ktoś łaskawie zechciał włączyć latarnie.

 2. Może ten urzędnik nie wie jaki jest nr tel. do zakładu energetycznego, albo po prostu olał sprawę a miasto trochę zaoszczędzi na energii.
  Trzeba było zgłosić do specjalisty do spraw no właśnie jakich – nie wygodnych dla gminy i było by po temacie.
  Pochwaliłby się przynajmniej tym, że coś zrobił dla miasta i swojego osiedla.
  A tak znowu napisze na Ł24 że człowiek z Warszawy wyłączył w Łęcznej światło.
  Szanowny urzędniku tel. by to zgłosić to 81 – 7520976 tylko nie przedstawiaj się i nie mów kim jesteś i skąd dzwonisz, bo pewnie tam też was nie lubią.

  Ps.
  Pytanko do rzecznika –
  a jak tam wasze testy z lampami ledowymi?
  Ogarnęliście już ten temat?
  A może macie z tym też jakiś problem?
  ———
  Bym zapomniał dla tych co jeszcze nie zakisili ogóra chrzan na rondzie przy drodze ekspresowej w kierunku Ciechanek Ł. znów jest dostępny w sporych ilościach i za darmo.

 3. No i teraz pytanie czy urzędnik Kuczyński tego nie widział? Dopiero co pisał, o zgłaszaniu takich spraw przez mieszkańców. No i co? Jako mieszkaniec nie widział? A inni urzędnicy, a straż miejska. Moim zdaniem albo nie dowidzą albo nie chcą widzieć. Może nowy burmistrz oczy musi im otworzyć.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.