Parking na Wierzbowej. Badyle przerasta samochody! [Zdjęcia]

W biuletynie urzędu miejskiego mamy tradycyjnie odsłonę kolejnej części urzędowego matrix’a. Urzędnicy chwalą się, że oddali nowe miejsca parkingowe przy ul. Wierzbowej. Czytelnicy sprawdzili jak wygląda rzeczywistość.
Żeby odnaleźć zaparkowane tam auto trzeba najpierw przedostać się przez naprawdę bujną sawannę.

Samochód własny ciężko odnaleźć, wszystko w około pozarastane samochody mają problem z podjechaniem na wyznaczone miejsca- wysokie podjazdy- można oberwać miskę olejową, oberwać chlapacze, tereny zakamieniałe, zarośnięte, nie wyrównane, stoją podwójne słupy oświetleniowe, jakieś pozostawione studzienki o których chyba zapomniano, wszędzie leżą fragmenty kostki, jakieś kamienie, walające się stare palety, jednym słowem syf.” – pisze czytelnik i podsyła garść fotek, które możecie zobaczyć poniżej:


Wiadomo budowa, ale chyba można trochę tu posprzątać i pozabierać zbędne rzeczy. wyrównać i czekać na położenie asfaltu.
Kiedy będą robić nasadzenia zieleni?
” – pyta czytelnik.

Zimą odpowiadam, zimą posadzą trawę jak robili to swojego czasu przy ulicy Staszica 🙂 (LINK)

Panie urzędniku „nie dla sławy, nie dla pieniędzy” Wójcicki, pora ruszyć cztery litery.

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Parking na Wierzbowej. Badyle przerasta samochody! [Zdjęcia]

  1. Ludzie… to teren budowy, posprzątać? Ok. Należy. Co do chwastów. Co Ci wyrośnie jeżeli zieleń nie jest zrobiona? Oczywiste że chwast i nikt tego nie będzie kosił bo to teren budowy czyli nie gminy a firmie nikt za to nie zapłaci. Zielenie robi się na samym końcu tak aby przy odbiorach jakoś to wyglądało a nie było zdeptane….

    1. no patrzaj a w biuletynie piszą, że oddali mieszkańcom nowe miejsca. To tak się oddaje? Może od razu tu wysypisko śmieci zrobić i pochwalić się że się oddało ale przez pewien czas będzie odczuwalna przykra woń?

      1. Gdyby zblokowali parkingi zajmując się tylko drogą to byłby lament, że nie ma gdzie parkować. Poszli na rękę mieszkańcom i zrobili w pierwszej kolejności parking to też problem. Ludzie ogarnijcie się trochę tak jak piszą powyżej to teren budowy, zieleń robi się na końcu, a tam rosną narazie chwasty bo nic nie jest jeszcze zasiane…. Trochę zrozumienia dla budowlańców. Efekt będzie można komentować po oddaniu inwestycji.

  2. Te „badyle” tak rośnie chyba tylko dlatego że rządzi obecnie PSL i pan gospodarz- prawdziwy!
    Wierzbowa jak dżungla – powiat na łopatkach, co się teraz w Lęcznej porobiło?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.