„Samotny” wózek przy ul. Armii Krajowej

Dzisiejszego ranka na wąsatą skrzynkę otrzymałem informację, że przy ul. Armii Krajowej w okolicach przejścia dla pieszych, obok placu zabaw dla dzieci (na przeciwko cmentarza) stoi sobie samotnie pusty wózek dziecięcy. Dzięki uprzejmości czytelnika, możecie go zobaczyć na zdjęciu zamieszczonym poniżej. Jeśli znacie właściciela owej zguby, dajcie mu proszę znać o tym znalezisku.

Kliknij na poniższym zdjęciu, aby go powiększyć.

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby odbiorców, kliknij niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „„Samotny” wózek przy ul. Armii Krajowej

  1. ten wózek był wystawiony na śmieci, tez go widziałam przy śmietniku jednego z wieżowców. pewnie jakieś dzieciaki nim się bawiły i zostawiły gdzie popadło.

  2. Może straż miejska zobaczy na monitoringu kto ten wózek zostawił. Chyba że znów blok im obraz zasłania 😉

    1. A dla ciebie wielki plus 😉

      Wózek ów został postawiony w bardzo odpowiednim miejscu przez nasze władze, aby zmusić społeczność do większej skłonności do zastępowania pokoleń, mimo braku chęci ze strony władzy do postawienia żłobka

  3. Ten wózek początkowo stał w z sypie armii krajowej 7 widocznie panowie z pgkim go wyprowadzili żeby ktoś go zabrał. Potem stał przy smieciach na AK 11 i teraz widać ktoś się go czepil i nim jeździł więc właściciela najprędzej w 7 by trzeba szukać albo ktoś go poprostu już wrzucił

  4. Nieźle. A może to wózek, który ostatnio skradziono z wierzowca przy AK?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.