Wydarzenia: Blog czy gazeta? [Video]

Jeśli przeoczyliście wczorajsze wydanie „Wydarzeń” w Polsacie, możecie nadrobić zaległości już teraz. Poniżej zamieszczam link prowadzący do reportażu dotyczącego bloga bez wąsów w tle. Zastanawia mnie jedno, czy włodarz obawiał się czegoś tak bardzo, że sekretarz Małek udzielał wywiadu? O ile wiem to nie on podpisywał się pod donosem… Być może najzwyczajniej zabrakło odwagi. 😉

PS. Nie zamierzają mnie pozywać za naruszenie dóbr osobistych. Zastanawiam się czy w ogóle jakieś zostały… 😉

Kliknij na poniższe zdjęcie aby obejrzeć materiał.

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „Wydarzenia: Blog czy gazeta? [Video]

 1. Jako bloger trzymam za pana kciuki. Idiotyczna interpretacja prawa, nie mająca żadnego związku z rzeczywistością. Najgorsze jest to, że szczekający urzędnicy żyją na koszt obywateli i to obywatele pokryją koszty tego bezsensownego procesu.

  Przydałaby się w Polsce odpowiedzialność polityczna rodem z Ukrainy.

 2. POZDRAWIAMY WSZYSTKICH W CAŁEJ POLSCE – Tych wszystkich, co mają odwagę krytykować i pisać, o Władzy, gdy robi źle dla obywateli.
  Myślę, że czasy wyzysku powoli się kończą.
  Jeszcze raz Pozdrawiam.

 3. Trzymam kciuki 🙂
  Proponuję również profilaktycznie codziennie wysyłać do pana burmistrza prośbę o informację 😉
  czy zatrudnia pan rodzinę ?
  czy zatrudnia pan znajomych ?
  i w ogóle 😉
  he he he he

 4. Dobrze, że to tylko Polska. Jakieś kiepskie numery z donosami w sprawie niezarejestrowanej „gazety”. W Rosji tacy blogerzy dostają po 6 lat łagru. Oficjalnie np. za pranie brudnych pieniędzy lub inne wymyślone zarzuty przez wierną kremlowi prokuraturę.

 5. Nie łam się stary. Władzy trzeba patrzeć na ręce.Nie ważne czy PiS czy PO czy jakieś inne ugrupowanie.Oni są dla nas ,a nie my dla nich. Jakby brakło kasy na rozprawy to wystarczy rzucić hasło ,a pewnie wielu się dołoży. Pozdrawiam z Poznania.

 6. I co „Urzędniki” nie wstyd Wam jak telewizja o Was mówi i prasa opisuje naszą Łęczną, że to już prawie koniec świata.
  Tak postrzegają nasze miasto w kraju, a Wy tego nie widzicie.
  Urzędniku w końcu otwórz oczy.

 7. Stary, trzymaj się! Jesteśmy z Tobą! Władza z prokuraturą i policją się skompromitowała tymi zarzutami! Sami sobie w stopę strzelili i ludzie nie zapomną o tym, jak marnują czas i pieniądze podatników. Pozdrowienia z Warszawy!

 8. Panie Łukaszu robi Pan dalej swoje i niech nie się Pan zastraszyć. W Łęcznej komuna chyba jeszcze nie do końca się skończyła…

 9. „Zastanawia mnie jedno, czy włodarz obawiał się czegoś tak bardzo, że sekretarz Małek udzielał wywiadu?” dziecko , może tegoz włodaża nie było czy tam gdzieś indziej był, ja myślę ze macie ino dużo siły na takie normalnie jajca i wypowiedzi ( siły psychicznej)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.