Żenada od urzędu na zakończenie wakacji [Zdjęcia]

Miniaturowy dmuchany zamek do którego ustawiła się kolejka na ponad 30 minut (skakanie trwało minutę) oraz wiadro lub dwa do puszczania baniek mydlanych. Takie „atrakcje” piątkowego popołudnia, zaproponował mieszkańcom urząd miejski na zakończenie wakacji. Impreza na 550 lecie miasta za 550 złotych? – pytają mieszkańcy.

Przypomnę tylko, że mieszkańcy Łęcznej, za wodociąg do którego podłączony jest dom Kosiarskiego zapłacili ponad 800 000 złotych! Aż 5 760 PLN (480 PLN miesięcznie) dodatku do diety, przyjął w 2016 roku urzędniko-radny Kuczyński za szefowanie komisji bezpieczeństwa, którą udało mu się zwołać… UWAGA tylko raz! By żyło się lepiej… swoim!

Łęcznianie nie mają litości dla urzędników. Bardzo negatywnie ocenili imprezę również na internetowych forach. „Żenada to co tu zrobili. To już Mops na rozpoczęcie wakacji zrobił lepszą imprezę! Biedne dzieci nawet nie wiedziały za co się wziąć! Największą atrakcją dla nich były wspinaczki po konstrukcji do ćwiczeń!” – piszą mieszkańcy.
Spora część opinii nie nadaje się w ogóle do cytowania.

Na zakończenie imprezy „zaserwowano” kino plenerowe. Tak, tak kino plenerowe we wrześniu. Podczas gdy inne miasta, urzędy dzielnic lub wspólnoty mieszkaniowe w kraju organizują kina plenerowe w trakcie ciepłych i długich wakacyjnych wieczorów, łęczyński urząd wspiął się na intelektualne wyżyny i wymyślił projekcje w jesiennej aurze.

Kosiarski nie wstyd ci? Popatrz na poniższe zdjęcia, zanim przydupasy doniosą fotki niczym te z marszów kod’u, wykadrowane przez tvn. (więcej zdjęć i nagrania znajdują się na facebookowum fanpejdżu).

Kolejny raz chciałbym przypomnieć urzędasom, że mieszkańcy płacący niemałe podatki i opłaty lokalne, wymagają jakości. Rzucanie ochłapem w postaci marnej imprezy i oczekiwanie zadowolenia mieszkańców, zawsze spotka się z podobnymi komentarzami. W odróżnieniu od lokalnej władzy, mieszkańcy sporo podróżują i potrafią ocenić kiedy robi się ich w przysłowiowego balona.

Mieszkańcy piszą, że po skargach na piątkową imprezę, w sobotę przynajmniej dmuchany zamek do skakania był większy.

W przyszłym roku mamy wybory. Kto jest gotów się ze mną założyć, że podobne imprezy będą odbywały częściej „oczywiście bez z związku z kalendarzem wyborczym” 🙂 ?

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Żenada od urzędu na zakończenie wakacji [Zdjęcia]

  1. Czy naomi80 to fejk konto Kuczyńskiego, kiedyś tu chyba o tym czytałem. Wygląda na to, że nasz urzędnik dyskutuje sam ze sobą.

    1. Kuczyński lubi sam ze sobą rozmawiać. lyki, nomuslim i inne. A w Pojezierzu zaczął pisać pod pseudonimem WH i sam siebie cytuje. Ten człowiek to jeden wielki żart.

  2. Kino plenerowe a na filmie 11-osób z tego jeszcze siedziała obsługa.
    Brawo dla urzędu.

  3. Napiszcie ze do tego pożal się Boże zamku wchodziło tylko jedno dziecko. Porażka

  4. Byłem, widziałem. I niech Kuczyński nie wmawia ludziom, że było tak cudownie. Ludzie mu już odpowiedzieli.

  5. Niech te przygłupy z urzędu zobaczą jak wygląda m.in. Hrubieszów, albo bardzo nam bliski Lubartów. Miasta, w których bywałem nie raz, a do tego jest tam o wiele ładniej niż w Łęcznej i miasto dba o mieszkańców (park linowy za darmo finansowany przez miasto? W Łęcznej nie do pomyślenia, w Hrubieszowie normalność)

  6. małe sprostowanie u kuczyńskiego na stronie są już tylko pozytywne komentarze. Negatywne pousuwał. Sytuację ratują nawet urzędnicy, i fałszywe konto którzy razem piszą pozytywne komentarze. Qń by się uśmiał.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.