HIT! Największa atrakcja ferii w Łęcznej to…wyjazd z Łęcznej

Brak oferty miasta na ferie zimowe to już łęczyńska tradycja. Podczas gdy inne miasta prześcigają się w atrakcyjnych propozycjach w czasie zimowej przerwy od nauki, w Łęcznej największą atrakcją jest… wyjazd z Łęcznej!

Muzeum, kino czy basen to tylko niektóre rzeczy, które cyrkowiec z ratusza obiecywał i… na obietnicach się skończyło. Z pewnością nie słyszeliście o „naszej” zimowej ofercie na ferie. Nic dziwnego, jest tak bogata, że lepiej było jej nie promować.

Część z Was pewnie zastanawia się czy to możliwe, żeby zrobić aż takie gó#no. Dlatego podrzucam oficjalną zajawkę z „programu”:

Dobrze widzicie! Jedną z „atrakcji” (oprócz wyjazdu z miasta) jest spotkanie z burmistrzem. Młodzież na takim spotkaniu dowie się pewnie, że za brak rozwoju miasta i doprowadzenie do zbiorowej ucieczki mieszkańców, a także tani lans na facebooku, można co miesiąc zgarniać kilkanaście tysięcy złotych.

Jak myślicie? Czy tym razem CK również zaproponowało 30 miejsc (w 17-tysięcznym mieście) czy może mniej?

Co za wspaniała ekipa zarządza miastem! Lechu, jak będziesz chciał kolejny raz zabłysnąć, to się brokatem posyp. Będzie taniej.

Kilka lat temu zmienił/zamienił się dyrektor w CK. W konkursie na to stanowisko startowała wieloletnia dyrektor placówek kultury z doświadczeniem i sukcesami oraz znajoma burmistrza. Zgadnijcie kto wygrał? Zgadliście! 🙂

PS. Nie wiem jak Wy ale ja już czekam na tani lans basenowego skoczka na WOŚPie.

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „HIT! Największa atrakcja ferii w Łęcznej to…wyjazd z Łęcznej

  1. Dlaczego kasujecie wpisy które wam są nie Wygodne. Ja już wpisałam tu dwa razy i szybko znikały. Dlatego ten wpis zrobię screen by udowodnić wam że pozytywnie opinie są usuwane lub…by tym cudem ten wpis pozostał. Najwięcej narzeka ten co nic nie robi i żyje by szukać u innych igłę choć swej belki nie dostrzega. Mam dziecko na tych feriach zapisane i nie było żadnych ograniczeń w zapisaniu. Jedyny wyjątek to uwaga by dziecko było całkiem zdrowe. Atrakcji nie zabraknie wystarczy dokładnie w CK przeczytać WSZYSTKIE zapisy i propozycje.

    1. Autorka tego komentarza jest znajomą dyrektor CK, a także miejskiego cyrkowca. Nigdy nie napisała żadnego innego komentarza oprócz powyższego. To na wypadek, gdybyście myśleli, że to jakiś „szary” mieszkaniec 🙂

  2. Nie wierzyłam, że mogli zrobić taki program. Weszłam na stronę CK i niestety to jest prawda. To za to płacimy podatki. Burmistrz do zmiany!

    1. A propos burmistrz do zmiany, czy ktoś już wie kto w ogóle będzie kandydował, jakoś do wyborów niespełna 3 mc a tu jakaś cisza.

  3. Jak człowiek myśli, że już gorzej być nie może, to oni wyskakują z czymś takim. Dajcie to do teleekspresu.

  4. jeszcze jak na złość śnieg spadł i odpadła im opcja malowania kredą po chodnikach. Dopiero byłoby ciekawie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.