Łęczna: Włodarski chwali się kolejnymi sukcesami… cudzymi. Radny Kotuła obnaża te manipulacje.

Leszek Włodarski, nie ustaje w chwaleniu się cudzymi pomysłami i sukcesami. Tym razem, zachowanie łęczyńskiego pływaka-akrobaty obnażył radny Piotr Kotuła, który na swoim profilu w mediach społecznościowych(LINK) zamieścił sprostowanie. Zdecydowanie polecam Wam jego lekturę, bo jak się okazuje, inwestycje, którymi ostatnio chwalił się włodarz, mają zupełnie innych autorów.

„Panie Burmistrzu apeluję do Pana po raz kolejny, aby nie przypisywać sobie zasług do których Pan się nie przyczynił. Drogi w Witaniowie jak i drogi w Starej Wsi-Stasin nie było w projekcie budżetu (przedstawionego przez burmistrza) na 2021 rok. Drogi te zostały dopiero wpisane na wniosek komisji Rady Miejskiej w Łęcznej w skorygowanym projekcie budżetu na 2021 rok ze sprzedaży majątku” (ta sprzedaż jak wiemy, nie wydarzyła się).
„Część radnych nie zgodziła się na takie rozwiązanie, i bardzo dobrze, ponieważ po dziś dzień te inwestycje byłby niewykonane. Radni na sesji budżetowej wprowadzili te inwestycje z realnych pieniędzy” (a nie z hipotetycznej sprzedaży nieruchomości, dla której termin przetargu został ustalony… na grudzień 2021 (LINK)). Leszek, naprawdę myślałeś, że to nie wyjdzie? 🙂
„Inwestycja drogowa w Nowogrodzie również była zagrożona ponieważ gmina nie dostała dofinansowania na tą drogę, a posiadała środki na wkład własny. O tą drogę zabiegali radni ponieważ w 2019 roku wypadła z budżetu z braku dofinansowania.
No i na koniec, wisienka na torcie. „Wszystkie ww. inwestycje nie zostały zrealizowane w całości. Należy również przypomnieć, że Pan Burmistrz zabrał pieniądze z realizacji tych dróg na odśnieżanie którego i tak nie było widać. Jak pewnie pamiętacie, zanim ogłoszono kolejny przetarg, zima się skończyła. Także Panie Burmistrzu wszystkie te inwestycje na terenach wiejskich powstały dzięki współpracy radnych, którym bardzo dziękuję” – napisał radny Piotr Kotuła na swoim profilu(LINK).

Poniżej screen z „Leszkowego” facebooka oraz skany dokumentów, potwierdzające słowa radnego.


Spostrzegawczy z pewnością zauważą, że informatyk z placu Kościuszki chwali się „zapożyczonymi” sukcesami, nie tylko w mediach społecznościowych. Lokalne pseudo-media również bez żenady publikują podobne treści bez wskazania faktycznego autora. Liczą pewnie, że ciemny lud to kupi. Cel jest oczywiście jeden. Trzeba pokazać mimo wszystko, że burmistrz poza obecnością na facebook’u robi coś jeszcze.

No dobra, ktoś może zapytać „Czy ten skoczek po trzech latach na stołku, naprawdę nie ma się czym pochwalić?”
Ależ oczywiście że ma! Czym?
Zakątkiem relaksu za 70 000 PLN(LINK), z którego śmieją się w całym kraju. Wysiewem łąk kwietnych za kilkadziesiąt tysięcy złotych(LINK) (ktoś je widział w tym roku?). No i na koniec, słynna kładka donikąd za dwie bańki (LINK)! O tych „inwestycjach” jest jednak jakoś dziwnie cicho. Ciekawe dlaczego?

Leszek, jak będziesz chciał następnym razem błysnąć, to się brokatem posyp!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Łęczna: Włodarski chwali się kolejnymi sukcesami… cudzymi. Radny Kotuła obnaża te manipulacje."

 1. turysta pisze:

  za tego pana strasznie Łęczna się uwstecznia, dziwi mnie to, tylu mieszkańców a taki gospodarz. Stary rynek w Łęcznej zniszczony przez TIRY, dramat.

 2. W pisze:

  Najlepszy jest nowy parking na Wojska Polskiego – chodnik z kostki dla samochodów, buehehehehehe.

 3. Elka pisze:

  Jak to jest? Jak pracownik w firmie nie pracuje, to się to zwalnia. Dlaczego zatem musimy patrzeć jak burmistrz marnuje bezpowrotnie potencjał tego miasta. Zaraz kopalnie zamkną, a ten będzie dalej na fejsiku foteczki wrzucał. Czy za to należy się 10tys co miesiąc? Na taczkę go!

 4. Voice pisze:

  Czy Leszek pirwszy raz chwali się tym czego nie dokonał? Wiemy że nie, to co ma nakazane to robi. Każda decyzja jak się Nam wydaje nie pochodzi bezpośrednio od niego ta jak to My widzimy decyzja została już wcześniej podjęta ten człowiek jest tylko wykonawcą więc chwali się czym może. Tylko współczuć. Każdy może się chwalić. Tylko czy wypada? Były dyrektor szkoły trochę wstyd. Ta termomodernizacja szkoły to też niby Burmistrz co. No cóż pozdrawiam. Nic czas, cyk.cyk.cyk.cyk. Tylko gdzie później wrócić? To jest pytanie … a może…

 5. Stonoga pisze:

  Chłopie posyp się brokatem! Kiedy w końcu ktoś go odsunie od władzy bo niszczy miasto.

 6. zielono-czarny pisze:

  No kto by się spodziewał, że będzie się chwalił cudzymi sukcesami jak swoich nie ma.

 7. filip pisze:

  tytuł powinien być „samochwała z łęczyńskiego ratusza”, a zdjęcie do artykułu bomba 🙂

 8. ABC pisze:

  Radny zaorał Leszka jak pole przed jesiennym siewem 🙂 Tylko to pole nie dość, że jałowe to i słabej klasy 🙂

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes