[Łęczna] Awaria kolektora ściekowego na os. Samsonowicza. Ścieki leją się wprost do Świnki! [Dużo zdjęć]

Jak poinformował czytelnik wąsatego bloga, od wczoraj nieudolnie usuwana jest awaria kolektora ściekowego znajdującego sie na osiedlu Samsonowicza w okolicy ścieżki rowerowej. Mieszkańcy skarżą się na smród, a wydobywające się ze studzienek ścieki spływają wprost do Świnki.

Po wczorajszych „naprawach”, miejsca którymi spływały ścieki, zostały posypane białym proszkiem. Najprawdopodobniej jest to wapno. Poniższe zdjęcia możecie oglądać dzięki uprzejmości czytelniczki wąsatego bloga.

Co ciekawe, sprawdziłem dzisiaj zakładkę „Awarie” na stronie PGKiM. Wynik sprawdzania w drugim dniu awarii był taki:

Postanowiłem więc zadzwonić do PGKiM, żeby telefonicznie zapytać osoby odpowiedzialnej za awarie sieci kanalizacyjnej o przyczyny i przewidywany czas usunięcia. Dowiedziałem się, że o awarii dowiaduje się… ode mnie. Po dwóch dniach! No kurwa… gdzie my żyjemy?

Trzymajcie się za porfele, bo skoro opłatę za śmieci można podnosić to i ścieki nie będą czekały. Skaczący Leszku! jak dobrze, że jesteś…

PS. Tradycyjnie już lokalne pseudo-media milczą. No bo po co o takich drobnostkach informować? Lepiej puszczać newsy jak Leszek skacze do basenu.

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „[Łęczna] Awaria kolektora ściekowego na os. Samsonowicza. Ścieki leją się wprost do Świnki! [Dużo zdjęć]

 1. Z uwagi iż na klatkach są ponaklejane plakaty PGKIM podpisane prezes tkaczyk prosze o pytanie do spółdzielni czy prezes wystapil o zgodę i kiedy o naklejanie informacji i czy za to zapłacił bo jest stawka za to. Jeżeli nie proszę o nałożenie kary. Panie Fijałkowski pan działa w SM wiec proszę o info.

  1. Oczywiście takie pytanie skieruję do zarządu Spółdzielni Batory. Na chwilę obecną nie wiem kto naklejał tą informację (czy pracownicy PGKiM czy SM) i czy była na to zgoda spółdzielni.

   Uważam jednak, że Prezes PGKiM powinien z podobną szybkością działać w sprawie awarii, jak zadziałał w sprawie rozwieszenia tej informacji.

   1. Panie Fijałkowski dziękuję za interwencje . Prosiłbym zapytać się pana Tkaczyka kiedy zamierza posprzątać teren po awarii czy te tasiemki oraz fekalia z wapnem to taka „REWITALIZACJA DOLINY ŚWINKI” czy jakiś nowy trend .

 2. Co to za sciema!tam uciekło około dwuch lat tylko znacznie mniej ale awaria była.

 3. proszę o interwencje w sprawie awarii tych kolektorów ściekowych to
  są jakieś jaja aby od trzech dni nikt z tym nic nie zrobił mieszkam
  na gwarków za blokiem ze skarpy ze studzienek wszystko wali do
  świnki zgłaszasz miastu a oni mają to w dupie to wszystko pływa w
  fekaliach cała dolina wspomnę ze jest to nasza główna alteria
  spacerowa z dziećmi i do biegania niech pan dopilnuje aby to
  naprawić i przywrócić do stanu pierwotnego a nie posypać wapnem
  niech w końcu pkgim zapłaci za brak kompetencji powinni to
  naprawiać a nie do 16 i mieć to w dupie niech się leje im przecież
  nie śmierdzi pod domem

 4. Bartol, co masz na myśli „lokalne pseudo-media”, jakieś tytuły?

  1. Co to za pytanie? W Łęcznej każdy wie kto komu liże 4 litery, a potem zgrywa obiektywnego dziennikarza.

 5. Zadzwońcie na straż miejską, że ktoś szambo wylewa – oni dadzą mandacik który później doliczą nam w opłacie za wodę. Na stronie UM zamieścili odezwę prezesa PGKiM żeby chusteczek dla bobasów i gruzu do kibli nie wrzucać.

 6. W Łęcznej nie trzeba koronawirusa. Rządzący nas wykończą.

 7. Może już nie pompują ścieków pod górę, dziś płyną zgodnie z naturą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.