Łęczna: Nowa dyrektor centrum kultury! Mieszkańcy: To ustawka!

Nie było zaskoczenia, stało się tak, jak niektórzy przewidywali. Zgodnie z informacją, która pojawiła się na blogu już 25 października 2021 (LINK), konkurs na stanowisko dyrektora łęczyńskiego centrum kultury wygrała Aleksandra Murat – Bochen, która pracowała dotychczas w CK jako instruktor tańca.

Od kilku dni otrzymuję od Was informacje na temat wyników tego konkursu. Najczęściej powtarzającym się w nich słowem jest wspomniana w tytule „ustawka”. Trudno się takim głosom dziwić, skoro nazwisko nowej dyrektor pojawiło się w komentarzach do wpisu już 2 miesiące temu(LINK), w momencie ogłaszania konkursu.
Napisała też do mnie Pani Ania z Łęcznej (chyba ta sama, która swojego czasu pisała do Leszka Włodarskiego (LINK)), która ma nadzieję że na wynik nie wpłynął fakt, że zwyciężczyni konkursu, uczyła tańca, wnuczki poprzedniego burmistrza.
Osobiście jestem jednak przekonany, że o wyborze decydowały wyłącznie twarde i merytoryczne argumenty.

Oficjalna informacja znajduje się tutaj (LINK)

Na koniec mam małą sugestię dla Leszka Włodarskiego. Może nie organizujcie już konkursów, tylko pytajcie o najlepszego kandydata np. na wąsatym blogu. Moi czytelnicy nie raz już pokazali, że potrafią bezbłędnie wskazać zwycięzcę na długo przed ogłoszeniem wyników. Ograniczy to koszty zarówno urzędu jak i potencjalnych kontrkandydatów. 🙂

PS. To nie ostatni artykuł na temat tego konkursu.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Łęczna: Nowa dyrektor centrum kultury! Mieszkańcy: To ustawka!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.