Łęczna: Święto zmarłych – Dlaczego nie było transportu na cmentarz? [Video]

Dzisiaj wracamy do październikowej sesji rady miejskiej, która odbyła się chwilę przed listopadowymi świętami. Padły wtedy pytania o organizację transportu na cmentarz komunalny dla mieszańców.
Jak sądzicie, dlaczego finalnie miasto nie zapewniło komunikacji podczas świąt?

O tym, że Włodarski potrafi całkiem nieźle zmyślać, przekonaliśmy się już jakiś czas temu, kiedy radny dr Fijałkowski zapytał go o szczegóły obrad komisji finansów (w której nie brał udziału) (LINK).
Tym razem z uwagi na zbliżające się uroczystości Wszystkich Świętych oraz zaduszki, radny Piotr Kotuła zapytał Leszka Włodarskiego o to, czy miasto zorganizuje transport na cmentarz (położony poza miastem). Posłuchajcie co odpowiedział Włodarz:

Zdaniem „skaczącego” Leszka, w tym roku urząd nie organizował transportu, ponieważ rok temu usługa nie cieszyła się popularnością i busy jeździły puste.

Czy Wam także coś się w tej historii nie klei?

Oczywiście!

Rok temu cmentarze były zamknięte 🙂 Kurtyna!

Leszek, ty się może za kabaret weź 🙂

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Łęczna: Święto zmarłych – Dlaczego nie było transportu na cmentarz? [Video]"

  1. Helena pisze:

    Ale jaja, czy on ma nas za idiotów? Pokazujcie takie rzeczy, może lizusy tez odzyskają wzrok.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes