Włodarskiemu znów zabrakło pieniędzy. Tym razem na oświatę. Ponad 2 miliony złotych… [Video]

Większość czytelników wąsatego bloga z pewnością pamięta o tym, jak ubiegłej zimy zabrakło pieniędzy na odśnieżanie Łęcznej i pobliskich miejscowości (LINK).
Wygląda na to, że w tym roku zmierzymy się z brakami zanim spadnie śnieg. Skarbnik urzędu miejskiego przekazała, że na wynagrodzenia nauczycieli oraz pracowników szkół zabraknie 2,1 miliona złotych.

O tym, że Leszek Włodarski nie panuje nad miejskimi sprawami, głośno słychać już nawet w samym urzędzie miejskim. Po tym jak rok temu, ratuszowi zabrakło na odśnieżanie, „skaczący” Leszek próbował zrzucić winę na radnych (LINK). Minęło kilkanaście miesięcy i wygląda na to, że będziemy mierzyć się z podobnym problemem w obszarze oświaty.

Podczas ostatniej sesji rady miejskiej, pytanie o brakujące pieniądze na szkolnictwo w gminie Łęczna, zadał radny Jarosław Łuczyński. Oto, co usłyszał w odpowiedzi:

https://youtu.be/fX6AGIQhacs?t=3374

Tak moi drodzy, brakuje 2,1 mln złotych na oświatę w 2021 roku. Dokładnie tyle ile kosztowała kładka donikąd na Starym Mieście(LINK).

Wydawać by się mogło, że w takim wypadku burmistrz będzie usilnie szukał oszczędności lub starał się o dodatkowe finansowanie.
Tymczasem, z facebooka „skaczącego” Leszka dowiadujemy się, że… organizuje w Łęcznej sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

No kurwa! Błagam, niech mu ktoś powie, że od 3 lat jest burmistrzem.

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Włodarskiemu znów zabrakło pieniędzy. Tym razem na oświatę. Ponad 2 miliony złotych… [Video]

  1. Nauczycielu jak może Ci zabraknąć 2- miliony?
    Pani Skarbnik, czy Pani dobrze liczy kasę, czy jakoś tam będzie?
    Nie napiszę komentarza, bo dużo już było przekleństw.

  2. No kurwa! Błagam, niech mu ktoś powie, że od 3 lat jest burmistrzem. Hahahaha…dobre! Aż się posikałam.

  3. Ten brak kompetencji aż razi. Jak można doprowadzić do takiego stanu budżet już w październiku?

  4. Co to za gość? Szefowanie sztabowi orkiestry (z całym szacunkiem dla Owsiaka) to szczyt możliwości Leszka Włodarskiego. Mieszkańcy podziękują

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.