Łęczna: Zapowiadana od kilku dni zima, zaskoczyła urzędników! [Zdjęcia]

Tradycji stało się zadość. Mimo, że mamy grudzień, a opady śniegu były zapowiadane od co najmniej kilku dni, miejskie ulice i chodniki w Łęcznej są zasypane śniegiem. Kolejny raz ekipa Leszka Włodarskiego „zdała egzamin”.
Mieszkańcy nie przebierają w słowach opisując efekty „pracy” służb miejskich służb.

Przesyłają też zdjęcia zasypanych chodników i ulic, które pomimo tego, że od rozpoczęcia opadów minęło kilkanaście godzin, nie widziały pługu czy ekipy odśnieżającej.
Poniżej Stare Miasto i os. Bobrowniki.

Kto wie, może wzorem lat ubiegłych, urząd miejski znów zakpi z mieszkańców i poprosi o przesyłanie zimowych zdjęć miasta (LINK)

Radni przekazują, że pieniądze na odśnieżanie miasta zostały zabezpieczone w budżecie, a za brak reakcji służb odpowiadają urzędnicy ratusza.

Dajcie znać, jak wyglądają chodniki i ulice w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania? Zdjęcia możecie wysyłać na adres redakcja@lle24.pl lub przez messengera. Opublikuję je w powyższym wpisie.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Łęczna: Zapowiadana od kilku dni zima, zaskoczyła urzędników! [Zdjęcia]"

 1. Sara pisze:

  Do chwili obecnej u mnie droga jest nieprzejezdna. Tragedia!

 2. jusst pisze:

  Leszek pewnie jeszcze śpi. Trzeba go obudzić, bo zimę prześpi i wstanie jak będzie trzeba urzędnikom nagrody wypłacać. Ten burmistrz to porażka.

 3. kalia pisze:

  Żadnego odśnieżania. Żadnych pługów śnieżnych, a jest 12.20, może czekają aż przestanie padać.

 4. agh pisze:

  Nie tylko UM zaskoczyła zima. Spółdzielnie również w szoku. Do godziny 11;30 od rana nie było ani jednego pługa.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes