[Plan zagospodarowania] Powstanie z prędkością światła? [AUDIO]

Wygląda na to, że przez najbliższe miesiące będziemy obserwowali jak łęczyński ratusz pod rękę z wykonawcą planu zagospodarowania przestrzennego miasta będą pracowali z prędkością światła. Dlaczego?
Podczas ostatniej sesji rady miejskiej, radni ponownie zapytali burmistrza o to, co zmieniło się w procesie przygotowania dokumentu.

Przypomnę tylko, że podczas grudniowych obrad Kosiarski zapewnił radnych, że plan zagospodarowania przestrzennego dla miasta będzie gotowy (tj. uchwalony przez radę) do czerwca 2016(LINK). Minął miesiąc i… no właśnie, posłuchajcie:

Czy tylko mi się wydaję, że władza próbuje powoli przygotowywać mieszkańców na kolejny już niedotrzymany termin?
Swoją drogą, włodarz wspomina o tym, że przyczyną braku postępów jest m.in. ubiegłoroczna zmiana przepisów. Jak to możliwe, że nie wiedział o tym w grudniu, kiedy składał deklarację dotyczącą terminu zakończenia prac?
Powoli staje się jasne, dlaczego wniosek ratusza o remonty dróg nie przeszedł urzędniczego sita(LINK).

Najbliższa sesja niebawem, a jedynym pewnikiem jest fakt, że Kosiarski podczas obrad kolejny raz usłyszy pytanie o postępy prac nad opisywanym projektem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

9 komentarzy do artykułu "[Plan zagospodarowania] Powstanie z prędkością światła? [AUDIO]"

 1. Czytelnik pisze:

  Słuchając tego co on bredzi, to mam wrażenie jakbym słyszał ostatnie podrygi zdychającego knura, ups, przepraszam – odyńca

  • eliia pisze:

   Pare razy słyszałam, że ma już w następnych wyborach nie startować. Stąd Włodarski, bo trzeba znaleźć kogoś żeby ludzie nie wybrali Fiałkowskiego.

 2. 216 lat w gminie pisze:

  W Gdańsku mieszkańcy podali samorzad do Sadi za brak planu. Przegrali. Jednak brak planu powoduje brak inwestycji I brak pracy. Brak podatków to oszczędności na wszystkim – drogach, szkołach. „Czemuś biedny? Boś głupi!”

 3. ABC pisze:

  I za chwilę będzie 10 lat minęło, a planu brak.

 4. Ferdynand K pisze:

  Bawi się mieszkańcami Łęcznej, ciekawe jak długo?

  • ZuzaT pisze:

   No bawi się już tak ponad 4 lata, a mieszkańcy najwidoczniej lubią jak się ich robi w balona i wybrali go na kolejną kadencję.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes