Radni dezorganizują pracę urzędu

Otrzymałem dzisiaj odpowiedź na kolejną interpelację radnych w sprawie zniszczonej drogi na Podzamczu. Z ubolewaniem stwierdzam, że podobnie jak wcześniej, nie dowiedziałem się z niej niczego odkrywczego. No może poza kilkoma malutkimi szczegółami.

Już wiemy, że osoby odpowiedzialne za przygotowanie i realizację omawianej inwestycji to bliżej nieustaleni kierownicy referatów oraz skarbnik.

Na szczegółowe pytanie, na jakiej długości uszkodzono asfalt, pada m. in. odpowiedź na temat składu nawierzchni drogi. Prawda, że logiczne?
Natknąłem się też na bardzo ciekawą informację o tym, że o pieniądze na remont zniszczonej drogi wnioskowała sama radna Wnuk. Jak wszyscy wiemy w późniejszym głosowaniu wniosku na sesji, wstrzymała się od głosu (Punkt 3.). Dlaczego?

Dalej mamy już dobrze wszystkim znany, festiwal dygresji w wykonaniu dobrego gospodarza. Włodarz skarży się, że radni zajmują mu czas, są mało profesjonalni, piszą uwagi pod adresem gminy, nie doceniają pracy jego oraz innych pracowników urzędu. To straszne! Dowiadujemy się też, że pojedynczy radny nie ma żadnych indywidualnych uprawnień do kontrolowania działalności burmistrza. To w zasadzie już wiedzieliśmy. W Łęcznej nie ma jej nawet poseł

Gdybyście mieli wątpliwości, że tak może wyglądać odpowiedź Urzędu Miasta, poniżej zamieszczam skany.Ta sama sprawa z punktu widzenia radnych na:
<< Blogu radnego Pawlaka >> oraz na << Blogu radnego Fijałkowskiego >>

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Radni dezorganizują pracę urzędu

  1. Nieźle. Z pism wynika, że radni nie potrafią czytać. Skoro dane dostępne są publicznie w bipie.

    Ponownie wyszła niekompetencja bartoli. Staczacie sie panowie

  2. Odpowiedź Pana Burmistrza to potwierdzenie tego o czym z nim rozmawiałem a później pisałem w internecie. Pan Burmistrz ma dużo pracy nad inwestycjami w mieście a kilku radnych ciągle mu przeszkadza.

  3. Jak znam życie, to nad tą „radosną twórczością” pewien „zdolny” skryba, pracował cały dzień, a może i dwa. 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.