[Rekrutacja w ratuszu] Czytelnicy znowu trafnie wytypowali zwycięzcę naboru!

Kto oczekiwał niespodzianki i zatrudnienia bez zarzutów o nieuczciwie przeprowadzony konkurs, ten znowu jest zawiedziony.
Zgodnie z przewidywaniami czytelników (z 22 lipca) stanowisko do spraw dowodów osobistych w referacie spraw obywatelskich zostało powierzone Pani Katarzynie Kosowskiej. To już kolejny nabór w łęczyńskim urzędzie, kiedy zwycięzca jest znany w momencie ogłaszania konkursu.
Przypomnę tylko niedawny konkurs w starostwie powiatowym (LINK)

Poniżej screen pokazujący komentarze do wpisu o ogłoszonym konkursie (LINK).

Ciekaw jestem czy w tym wypadku także usłyszymy tłumaczenia urzędu, że konkurs został przeprowadzony z zachowaniem wszystkich standardów 🙂

W najbliższych dniach poprosze magistrat o przesłanie protokołu z konkursu. Sprawdzimy czy ktoś poza zwycięzcą wziął udział w tym naborze, czy może czytając powyższy komentarz, dał sobie spokój, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

By żyło się lepiej, by żyło się lepiej 🙂

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „[Rekrutacja w ratuszu] Czytelnicy znowu trafnie wytypowali zwycięzcę naboru!

 1. Pani Katarzynie gratuluję ciekaw jestem czy rano będzie mogła spojrzeć w lustro?

 2. Bartolu, a może jest właśnie niespodzianka
  nabór mógł wygrać Henio Smolarz, a nie wygrał 😉

  1. Heniu zgarnął już ciekawą fuchę 🙂 Nie będzie się przecież tyle kilometrów fatygował.

 3. Jesli dostaniesz prace bez znajomosci ( w co osobiscie watpie ) bedziesz pod obserwacja. Cala zaloga bedzie szukac twoich rodzinnych koneksji. Jesli ich nie masz to masz trudniej uzyskac awans I inne tego typu. Nazwe to brzydko: „inna swinia w zagrodzie, panu w wyborach nie pomoze” 😉

 4. robota w Starostwie albo UM Łęczna jak to pięknie brzmi nawet 🙂 powyborcze zatrudnienia w starostwie są jak kulą w płot, radni zmienią się za 2 lata a ich pociotki na urzędzie zostaną i karm podatniku tą elitę!
  Bartolu, najgorsza jest ta bezradność, że wszystko się dzieje na naszych oczach a tak naprawdę niewiele można zrobić 🙁
  może trzeba zmienić sposób myślenia i zapytać po zatrudnieniu takiego urzędasa co on tam robi?
  nowy budynek przy starostwie stoi pusty, tylko patrzeć jak zaczną tam wpychać kolejnych urzędasów

  1. No właśnie! Może trzeba zmienić sposób myślenia?!? Takie uogólnienia i stereotypy to już zamierzchłe czasy. Nie sądzisz? Poza tym skoro chcesz iść tak do przodu i zmieniać myślenie, to może lepiej się zorientuj do kogo należy „nowy budynek” przy starostwie (bo na pewno nie do starostwa). Wobec czego stereotypowych urzędasów tam nie znajdziesz.

 5. Chyba muszę grać w totolotka. Taki strzał na chybił trafił 😉 i trafił. Gratuluję pani Katarzyno nie zawiodła mnie pani.

 6. To pewnie przypadek… Taki sam jak stanowisko w mopsie dla żony Kuczyńskiego.

 7. Nie ma już nad czym debatować. Nie warto składać podań do tych zasranych urzędów, szkoda papieru na wszystkie oświadczenia, zaświadczenia- sterta do spalenia… Banda niekompetentnych urzędasów. W starostwie też się nieźle dzieje, nowe twarze bez wykształcenia…porażka!!!

 8. a w starostie tylko patrzeć jak inspektorem ds. zamówień publicznych zostanie Pani Edyta Sz.- od tak taki awansik, w końcu na rekrutację dostała sie jedna osoba ale ze względu na „brak doświadczenia w zakresie procdedur przetargowych realizowanych w starostwie..” została odrzucona pomimo że spełniała wymagania – w tym „3 lata stażu pracy w zakresie zadań z zakresu zamówień publicznych” – jakm można nie znac procedur przetargowych przy takim doświadczeniu?? Banda oni myślą że ludzie są aż tak głupi?? czasy się zmieniły … Szkoda tylko Pani, która poświęciła swój czas.

  1. Można i 15 lat pracować w zamówieniach publicznych i nie mieć doświadczenia.Ustawy zmieniają się kilka razy w roku i często jest jakaś kumata w biurze która poprawia bzdury które naskrobali starsi fachowcy (inspektorzy).

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.