Awaria w Łęczyńskiej Energetyce – będzie obniżka opłat? [Dokument]

Czy mieszkańcy otrzymają rekompensatę za niedawną awarie sieci ciepłowniczej w Łęczyńskiej Energetyce? Jeśli tak to w jakiej formie i ew. o jakiej wartości? Na te i kilka dodatkowych pytań odpowie burmistrz.
Radni Lepszej Łęcznej w ubiegłym tygodniu wystosowali do niego interpelację. Dlaczego pytania nie zostały skierowane bezpośrednio do władz spółki?

Pewnie nie wszyscy wiedzą ale Gmina Łęczna jest właścicielem ponad 11% spółki, a burmistrz Kosiarski od 2001 roku zasiada w radzie nadzorczej Łęczyńskiej Energetyki. W 2014 roku otrzymał z tego tytułu ponad 42 000 PLN (w 2013 roku było to również ponad 42 000 PLN). Włodarz jest zatem właściwym adresatem dla tych pytań.
Poniżej umieszczam skan dokumentu złożonego w urzędzie.


Odpowiedź na interpelację nadejdzie na początku przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "Awaria w Łęczyńskiej Energetyce – będzie obniżka opłat? [Dokument]"

 1. Janusz pisze:

  a tak poza tematem:
  Czy ktoś zauważył że na chodniku od ronda przy wamexie aż po rondo przy lidlu jadać w strone Lublina po prawej stronie NIE MA ANI JEDNEGO ŚMIETNIKA ! Są ławki ale żadnego śmietnika przy nich. Szkoda że gęsto są ustawione na wąwozie a w takim miejscu ich brak. Mimo wszystko ludzie tam spacerują. Ja odczułem to w lecie kupując loda w lidlu i idąc tymże chodnikiem musiałem ładny kawałek nieść papierek z roztapiajacym się lodem aż do dzika TEO.

 2. Zapomnijcie, jeszcze im odejmiecie od koryta. Teraz sobie wypłacają premie i nagrody roczne za wzorowe zachowanie.
  Mam jeden pomysł na uzdrowienie Łęcznej : widły i taczka 😉

 3. j23 pisze:

  No właśnie. Ja przez cały czas dogrzewałem farelkami mieszkanie -zużyłem prąd, za który płacę i jeszcze mierniki ciepła mi pewnie to odczuły więc pewnie zapłacę również i za ogrzewanie. Prezydencie mieszkańcy czekają na odpowiedź.

 4. Janusz pisze:

  przecież my płacimy w tej wysokiej stawce za ogrzewanie wody również za utrzymanie przesyłu prawda? To gdzie ta kasa przez te wszystkie lata się podziała ?

  • aqq pisze:

   Poszła na premie dla zarządu i dowody wdzięczności za poparcie w końcu dług wyborczy trzeba spłacać 🙂

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes