Ścieżka w parku – miesiąc później [Zdjęcia]

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wyglądają 43 tysiące złotych wyrzucone w błoto, warto odwiedzić Park Miejski w Łęcznej. W połowie września władza zakończyła tam prace nad przebudową parkowej alejki. Mimo sprzeciwu mieszkańców, inwestycja została wykonana w oparciu o technologię szutrową. O tym jak wyglądały rzekome konsultacje władzy z konserwatorem, możecie przeczytać tutaj(LINK).
Aby uciąć dyskusje mieszkańców Podzamcza, miejski dział propagandy posunął się nawet do publikacji zdjęcia nogi przyodzianej w szpilki na parkowym trakcie. Już wtedy spacer w szpilkach, był w tym miejscu możliwy jedynie na urzędowych fotografiach.
Minął miesiąc. Jak możecie zauważyć na zdjęciach wykonanych przez Paulinę Kamińską, po drobnych kamykach nie został już nawet ślad. Zostały wypłukane przez wodę, pozostały jedynie duże. Strach pomyśleć jak alejka będzie wyglądała po zimie. Ale co tam… przecież na wybory trzeba było robić. Oceńcie sami.

Zdjęcie wykonane (przez urzędnika) we wrześniu:

A teraz to samo miejsce miesiąc później:

Panią ze zdjęcia ponownie zapraszamy na spacer i urzędową sesję 😉

Myślę, że mieszkańcy powinni docenić wkład „dobrego gospodarza” w zmianę naszego miasta. Nie zdziwię się jeśli podczas ostatniej sesji rady miejskiej zechcą wręczyć włodarzowi sadzonkę lipy, jako symbolu „dokonań” w ostatniej kadencji.

Udostępnij ten wpis!

20 przemyślenia na temat „Ścieżka w parku – miesiąc później [Zdjęcia]

 1. A ja tam jestem za Teodorem Kosiarskim …niech żyje /
  niech żyje / niech żyje

  Gdyby nie Teodor nie byłoby nic….nic by nie było .

  Czy zauważyliście Państwo że ponownie do KORYT pchają się te same ryje,patrzę na reklamy wyborcze szkoda naprawdę szkoda naszej Łęcznej , czyli nas .

  /komentarze połączone Bartol./

  1. Faktycznie, ciekawe 🙂 Może nie ma na tej stronie jego programu, ale na pewno są jego dokonania 🙂 A to też coś.

 2. Czytając te wpisy boje się pomyśleć co będzie jak MJ zostanie „lepszym gospodarzem”. No bo skoro Kosiarski jest w stanie zrobić tak wiele w 3 tygodnie to MJ zrobi w kilka dni.

 3. Kuczynskiego zona w mopsie ? Ok moze to nie fer a co robi siostra Fijalkowskiego jako pelnomocnik wyborczy? I wy myslucie ze on nue bedzie nigdzie wciskal swojej rodziny? Juz zaczal a do zostania burmistrzem dalekandroga

  1. Podnoszenie takiego argumentu jest naprawdę słabe. Kto według Ciebie miał być tym pełnomocnikiem? Nie widziałem Twojego zgłoszenia ;). Dodam jedną rzecz o której pewnie nie wiesz. Pełnomocnik nie dostaje żadnych pieniędzy w przeciwieństwie do MOPSowego etatu opłacanego z naszych podatków. Pełnomocnik załatwia formalności komitetu. Jeśli mówimy o pieniądzach to jedynie Lepsza Łęczna zaproponowała szarym mieszkańcom miejsca w komisjach wyborczych. Nie obstawialiśmy ich urzędasami. 12 osobom udało się przejść przez sito urzędowego losowania i będą zasiadać w komisjach.

   Jeśli myślisz o zmianach w mieście pod przywództwem Kosiarskiego, to o nich zapomnij. W swojej gazetce „wódz” pisze, że POZOSTANIE SOBĄ. To chyba największa antyreklama jaką widziałem.

   PS. Dla Twojej informacji – żona Kuczyńskiego nie jest jedyną osobą z jego najbliższego kręgu pracującą w urzędzie ale to temat na kolejny wpis.

  2. A uważasz, że Fijałkowski miał wziąć na pełnomocnika własnego komitetu obcą osobę? Może najlepiej Kuczyńskiego? Rola pełnomocnika to załatwianie formalności, papierów, zgłaszanie kandydatów komitetu, ale też odpowiedzialność za komitet wyborczy. Oczywiście nie ma za to wynagrodzenia. Tak głupi argument mógł wymyślić tylko portal Kuczyńskiego. Ale wiadomo, że żony w mopsie nic nie przykryje.

 4. Chłopie-burmistrz i jego radni to nie są stanowiska dynastyczne.Coraz więcej sie mowi o sprawowaniu w/w funkcji przez 2 kadencje, nie dluzej.Bo pozniej tworzą się rozne patologie, trudniej jest wprowadzic nowego człowieka do wladzy i pozwolic mu patrzec bardziej nowoczesnie w przyszlosc. Długo osadzona na stanowiskach władza ma duuuzo łatwiej startowac w wyborach, gdzie chce to umiesci plakat wyborczy bo sama daje pozwolenia, rękami pracownikow w Urzędzie podczas godzin pracy moze zalatwic calą kampanię a na koniec kadencjii dać duzo pozwolen, zacząc robic to co ludzie zobaczą i zyskac tym samym glosy Wyborcow. To od nas zależy czy chcemy wpuscic kogos nowego do wladzy czy sluzyc jako klakier obecnej.

  1. Nie trzeba daleko szukać. Zawzięcie z jakim Kuczyński broni swojego dobroczyńcę mówi samo za siebie. Jakby nie Kosiarski to ani Kuczyński w urzędzie ani jego żona w Mopsie nigdy by zapewne się nie znaleźli. To najlepszy przykład na potwierdzenie tego o czym piszesz DEF.

 5. A Kto ma krytykować?
  „Wstań i wyjdź, nomuslim, gkucyk,wirtualny i reszta cwaniaków z Ł24?
  Przecież to Ci sami
  Człowiecze otwórz ” gały szeroko a „uwidzisz” jak się teraz poprawia wizerunek miasta tak na szybko.
  Nie robiło się przez ?? lata a chce się w dwa tygodnie zrobić?
  Popatrzcie na służby w żółtych, pomarańczowych kamizelkach codziennie są inaczej poubierani, gdzie byli wcześniej – jak myślisz, czemu nie dali im wcześniej zarobić?
  – ale tak na ( , czy Wy nie dostrzegacie tych cudów co się teraz robi?

 6. Nic nie pilem o to sie nie martw a terazniejsza wladze krytykuja te same osoby co zawsze. Ludzie ja rowniez nie jestem za Kosiarskim, ale jak pomysle ze moglby wygrac Fijalkowski to jednak wole obecnego burmistrza

  1. Powiem tak, widziałem co przez 4 lata odpier%alał Kosiarski i widziałem też jak pracował Fijałkowski. Dla mnie wybór jest prosty. Czas na zmiany. Wyje%my ten cały pezetpeer z urzędu.

 7. To na pewno sabotaż. Ktoś celowo ukradł kamyczki, nawrzucał tych dużych, zrobił foty i napisał ten wpis. A wszystko po to żeby „upokorzyć” Kosiarskiego. Pewnie podobnie było z krzakami, przepełnionymi śmietnikami i dziurami w drogach.

  Nie wiem co piłeś kolego, ale to dość mocny trunek 🙂

 8. Wybory coraz blizej a u was coraz wiecej artykulow zeby tylko upokorzyc Kosiarskiego. Hehe ciekawy macie sposob ale mysle ze wam to nie wyjdzie

  1. Sugerujesz, że te kamyczki sam zebrałem z tej ścieżki? Kosiarski upokorzył się sam, całą ostatnią kadencją. Te zdjęcia to nie fotomontaż, to łęczyńska rzeczywistość ale widzę, że do Ciebie jeszcze nie dotarła 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.