Czy córka burmistrza śledzi rodzinę M. Fijałkowskiego? Dlaczego robi zdjęcia?

Jeszcze niedawno Grzegorz Kuczyński w „anonimowym” artykule pomawiał Lepszą Łęczną o śledzenie burmistrza i prowadzenie brudnej kampanii. Wygląda jednak na to, że mamy tu sytuację jak z powiedzenia o złodzieju, który najgłośniej krzyczy „łapać złodzieja”. Okazuje się, że córka burmistrza w dniu wczorajszym wykonywała zdjęcia pojazdu ojca kandydata Lepszej Łęcznej na burmistrza.

Ale od początku.
W związku z posiadaną kartą parkingową dla osób niepełnosprawnych, Z. Fijałkowski pozostawił samochód na tzw. „kopercie”. Niedługo potem zwrócił uwagę na kobietę, która fotografowała jego auto, a następnie odjechała czarną Hondą CRV na łęczyńskich numerach rej. Fotografowany pojechał za tym samochodem. Po przejechaniu ok. dwóch kilometrów pojazd „fotografa” zatrzymał się na byłej już posesji „dobrego gospodarza”. Wysiadła z niego bardzo zmieszana córka burmistrza. Na pytanie dlaczego wykonywała zdjęcia, odpowiedziała, że fotografowane auto jej się podoba. Po krótkiej rozmowie przyznała finalnie, że wie kim jest fotografowany i stwierdziła, że samochód jej ojca (Teodora) także miał mieć robione zdjęcia. Warto dodać, że obiektem fotografii był ponad 10-letni Opel Vectra 🙂

Wydarzenie krótko skomentował Mariusz Fijałkowski. „Dopiero ktoś wysyłał osobę która mnie nagrywała i straszyła posiadaniem kompromitujących materiałów. Teraz śledzą mojego ojca, szukając haków na rodzinę. Mam nadzieję, że otoczenie Włodarskiego i Kosiarskiego nie śledzi mojej ciężarnej żony. To byłoby przekroczenie wszelkich granic. Ale jestem świadomy, że ci ludzie są zdolni do wszystkiego, byle tylko nie stracili swojego koryta”

Ta sytuacja to najlepszy dowód na to, jak wielki strach przed utratą stołków panuje w obozie władzy. Mógłbym nawet napisać, że ci ludzie walczą teraz o życie. Jeśli plan utrzymania władzy się nie powiedzie, ich przyszłość będzie delikatnie mówiąc niepewna. W związku z tym strach pomyśleć do czego mogą się jeszcze posunąć.

PS. Teraz wystarczy czekać na anonimowe paszkwile, których autorzy jedynie za nie płacą, nie wiedząc kto je pisze 🙂 Pani Krystyno, do dzieła (LINK). W końcu „prestiż zdobywa się pracą”!

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Czy córka burmistrza śledzi rodzinę M. Fijałkowskiego? Dlaczego robi zdjęcia?

 1. Napisałam tekst piosenki .Na melodie DZIŚ DO CIEBIE PRZYJŚĆ NIE MOGĘ.
  Ciesz się teraz emerycie
  przecież nie jest ci tak źle
  już nie musisz wstać o świcie
  i do pracy szybko biec
  Gdy bezczynność ci się znudzi
  pół etatu sobie weź
  Rząd ci teraz umożliwia
  by nie nudzić dzisiaj się
  Więc głosujmy dziś za P.I.S.-em
  bo trzynastkę wziąłeś dziś
  A czternastkę też dostaniesz
  Gdy wybory wygra P.I.S.
  Dziś Platforma obiecuje
  i jak zwykle kłamie wciąż
  więc powtarza dziś za P.I.S.-em
  500 plus dziś dzieciom da
  Ale w tedy jak rządziła
  to pieniędzy było brak
  Więc kochany emerycie
  pomyśl komu oddać głos
  I zagłosuj więc za P.I.S.-em
  Bo nasz Kraj wzbogaci się.

  1. Też byłam pewna, że Milena jest ponad tym ale jak widać wszyscy są przesiąknięci. Szkoda.

 2. No i wyszło kto tu robi brudną kampanię, a drą się najgłośniej, że to nie oni. I to kto, córka wodza. Milena, myślałem, że jesteś mądrzejsza. Kto tych ludzi wybierał?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.