Czy kolejną ofiarą urzędu miejskiego będą 6-cio latki? Przyjdź na spotkanie! [Apel]

Liceum Ogólnokształcące w Łęcznej powoli przechodzi do historii. Śladowe wyniki tegorocznego naboru każą przypuszczać, że już za rok uczniowie chcący kontynuować naukę w LO, będą zmuszeni podróżować poza Łęczną.
Wygląda jednak na to, że ratusz nie zakończył zmian w łęczyńskiej oświacie. Czy kolejną ofiarą urzędu miejskiego będą 6-cio latki?

Kilka dni temu na facebook’u pojawił się wpis p. Martyny Królikowskiej, który mówi o tym, że „dobry gospodarz” wspólnie z Kierownikiem Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej mieli podjąć decyzję o tym, że dzieci odroczone od spełniania obowiązku szkolnego (6cio latki) będą od września chodziły do Przedszkola Nr 4 (w byłym budynku sądu) do grupy 5-cio godzinnej.
Poniżej zamieszczam pełną treść wpisu (Kliknij na obrazek aby go powiększyć)

W związku opisywaną decyzją zaplanowane jest spotkanie z burmistrzem w dniu 18.08.2015 o godz. 11:00. Liczę, że pojawimy się tam w dużej grupie osób zainteresowanych obecną sytuacją 6-cio latków i pomożemy włodarzowi zmienić zdanie, bądź znaleźć kompromis w tej sytuacji.

Jestem przekonany, że wśród czytelników wąsatego bloga znajdzie się więcej rodziców, których dotyczy problem. Udostępniajcie proszę ten wpis tak aby trafił on do jak największej grupy mieszkańców. Wystarczy kliknąc na niebieski przycisk LUBIĘ TO!, widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Czy kolejną ofiarą urzędu miejskiego będą 6-cio latki? Przyjdź na spotkanie! [Apel]"

  1. Arnold pisze:

    Grabaż łęczyńskiej oświaty. Zanim odejdzie wszystko zniszczy.

  2. Ferdynand K pisze:

    W tym przypadku nie liczyłbym na pozytywne załatwienie sprawy, bo przecież wiadomo jaki on jest.
    A Oś Bobrowniki to lubi najbardziej.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes