Mieszkańcy mówią dość i składają wniosek o usunięcie Włodarskiego ze stołka! [Dokument]

Stało się, kolejna grupa mieszkańców ma dość Leszka Włodarskiego. Dość żebrania o rozwój gminy, dość żebrania o inwestycje. Rusza kolejna inicjatywa, której celem jest usunięcie Włodarskiego ze stanowiska burmistrza.
Nie na taczce, a zgodnie z prawem i zgodnie z wolą Łęcznian.

Z inicjatywą wyszło trzech sołtysów podłęczyńskich miejscowości oraz dwóch mieszkańców. Liderem przedsięwzięcia jest Artur Stec, sołtys Starej Wsi-Kolonii. Słyszeliście o nim przy okazji nagłaśniania stanu dróg w naszej gminie(LINK). Brak wizji rozwoju miasta, brak inwestycji czy marnotrawstwo publicznych pieniędzy, to tylko niektóre z zarzutów pod adresem włodarza.

Jest to już druga próba usunięcia Leszka Włodarskiego z Urzędu. Poprzednim razem (rok temu) zabrakło około 160 z wymaganych 1800 podpisów. Jak wtedy tłumaczył organizator, w zebraniu poparcia przeszkodziła pandemia i lockdown ogłoszony w tamtym czasie(LINK).

Wniosek o zamiarze przeprowadzenia referendum został dzisiaj złożony u komisarza wyborczego w Lublinie. Kopia dokumentu poniżej:

Za kilka dni komisarz ogłosi, od kiedy ruszy akcja zbierania podpisów. Tak jak poprzednio, będzie trwała 60 dni, podczas których trzeba będzie zebrać podpisy 10 proc. mieszkańców uprawnionych do głosowania.

Jeśli Włodarski chce się dalej wygłupiać, to niech zatrudni się w cyrku!

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Mieszkańcy mówią dość i składają wniosek o usunięcie Włodarskiego ze stołka! [Dokument]

  1. Brawo ! W koncu burmistrz dostanie to na co zasluguje ! Tym razem uda sie ! Mamy rodziny , znajomych trzeba naglosnic te sprawe .
    A propo podwyzki za wywoz smieci . Z 17 zl na 25 zl od osoby to jest podwyzka o 47% . Jak to sie ma do inflacji , ktora jest o wiele nizsza ?

    1. Tu nie chodzi o inflację. Szuka pieniędzy na podwyżki płac dla pracowników budżetówki, które już otrzymali. Od sprzątaczki po administrację. Tonie, więc kombinuje.

  2. Nareszcie mądrzy ludzie podjeli słuszną decyzję o usunięciu burmistrza, który się nie nadaje. Współczuję tylko szkole do,której pewnie wróci.Etacik tam czeka.

  3. Chyba żarty się skończyły. Sołtysi wzięli sprawy w swoje ręce. A i teraz radni powinni pomóc usunąć nieudolnego burmistrza. Za burmistrzem powinni odejść skarbnik, sekretarz, nieudolny kierownik inwestycji i urzędnik propagandy w ratuszu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.