Urzędnik ratusza próbuje przykryć podwyżkę opłat za śmieci, likwidacją biblioteki… zamkniętej dwa miesiące temu.

W Łęcznej od kilku dni aż huczy o sporej podwyżce opłat za śmieci, którą po cichu planuje Leszek Włodarski. Ratusz musiał coś z tym zrobić. I zrobił! Jeden z najbardziej skompromitowanych urzędników łęczyńskiego ratusza, Grzegorz Kuczyński (ten od żony w MOPSie) postanowił kolejny raz uknuć polityczną intrygę. Tym razem przy okazji likwidacji filii biblioteki w Zakrzowie. „Zapomniał” tylko, że od lutego filia jest zamknięta.

W nieoficjalnym portalu urzędu miejskiego powiązanym z Grzegorzem Kuczyńskim, mogliście przeczytać, że rzecz się stała straszna. Źli radni, chcą zlikwidować bibliotekę.
Tymczasem filia biblioteki w Zakrzowie jest nieczynna od lutego. Wcześniej też trudno było tam spotkać kogokolwiek, kto chciałby wypożyczyć tam książkę. Miejscowy sołtys stwierdził również, że utrzymywanie filii jest przerostem formy nad treścią i warto zastanowić się nad inną formą funkcjonowania placówki.

We wspomnianym portalu, padają zarzuty, że decyzja o zamknięciu jest wbrew petycji mieszkańców. Jak twierdzą radni, inicjatorem owej petycji w obronie filii wcale nie byli mieszkańcy, a sam burmistrz, a cała obrona to fikcja, której celem jest wyłącznie obrona stołków, które można obsadzić swoimi ludźmi.
Na jednej z zeszłorocznych sesji dyrektor biblioteki została wprost zapytana o to, czy osoby, które podpisały petycję, korzystają z filii biblioteki. Okazało się, że petycję podpisały osoby, które nigdy nie wypożyczyły nawet jednej książki. Posłuchajcie sami:

Zdziwieni?

No ale jakoś trzeba przykryć fakt, że władza planuje aby za kilka miesięcy mieszkańcy Łęcznej płacili za śmieci więcej niż w Warszawie(LINK).

Warto przy tej okazji zapytać, jak długo Włodarski będzie pozwalał swojemu pracownikowi na stawianie ratusza w tak bardzo złym świetle? A może sam zlecił mu napisanie tego paszkwilu na nieoficjalnej stronie urzędu? Może to najlepszy czas, żeby Grzegorz Kuczyński poszukał sobie nowego zajęcia?

Na mieście, a nawet w otoczeniu samego ratusza nie trudno usłyszeć opinie, że Grzegorz Kuczyński to zwykła świnia. Jednak ja, nie obrażałbym tak bardzo świni.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Urzędnik ratusza próbuje przykryć podwyżkę opłat za śmieci, likwidacją biblioteki… zamkniętej dwa miesiące temu."

 1. ABC pisze:

  Guziec – taka świnia z Afryki 🙂

 2. Aldona pisze:

  Petycję w obronie zamknięcia biblioteki podpisują osoby, które nigdy nie wypożyczały książek.
  Kazał @ niedorzecznikowi puścić na Ł24 jakiś stary artykuł, by przykryć temat podwyżki opłaty za śmieci. Czemu nie napisze, że strażnicy miejscy znaleźli pracę w urzędzie pomimo, że radni rozwiązali tą formację by znaleźć oszczędności dla gminy.
  Czemu nie napisze, że Górnik Łęczna zagrał dziś fajny mecz.
  Bo się na sporcie pewnie nie zna.
  A TY Panie Bartol na blogu LLE 24 nie obrażaj i nie porównuj kogoś takiego do tak miłego zwierzęcia.
  Może nazwa Guziec była by bardziej adekwatna i mniej rozpowszechniona w otoczeniu ratusza?
  A może od nowego tygodnia się przyjmie?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes