Urzędnik ratusza próbuje przykryć podwyżkę opłat za śmieci, likwidacją biblioteki… zamkniętej dwa miesiące temu.

W Łęcznej od kilku dni aż huczy o sporej podwyżce opłat za śmieci, którą po cichu planuje Leszek Włodarski. Ratusz musiał coś z tym zrobić. I zrobił! Jeden z najbardziej skompromitowanych urzędników łęczyńskiego ratusza, Grzegorz Kuczyński (ten od żony w MOPSie) postanowił kolejny raz uknuć polityczną intrygę. Tym razem przy okazji likwidacji filii biblioteki w Zakrzowie. „Zapomniał” tylko, że od lutego filia jest zamknięta.

W nieoficjalnym portalu urzędu miejskiego powiązanym z Grzegorzem Kuczyńskim, mogliście przeczytać, że rzecz się stała straszna. Źli radni, chcą zlikwidować bibliotekę.
Tymczasem filia biblioteki w Zakrzowie jest nieczynna od lutego. Wcześniej też trudno było tam spotkać kogokolwiek, kto chciałby wypożyczyć tam książkę. Miejscowy sołtys stwierdził również, że utrzymywanie filii jest przerostem formy nad treścią i warto zastanowić się nad inną formą funkcjonowania placówki.

We wspomnianym portalu, padają zarzuty, że decyzja o zamknięciu jest wbrew petycji mieszkańców. Jak twierdzą radni, inicjatorem owej petycji w obronie filii wcale nie byli mieszkańcy, a sam burmistrz, a cała obrona to fikcja, której celem jest wyłącznie obrona stołków, które można obsadzić swoimi ludźmi.
Na jednej z zeszłorocznych sesji dyrektor biblioteki została wprost zapytana o to, czy osoby, które podpisały petycję, korzystają z filii biblioteki. Okazało się, że petycję podpisały osoby, które nigdy nie wypożyczyły nawet jednej książki. Posłuchajcie sami:

Zdziwieni?

No ale jakoś trzeba przykryć fakt, że władza planuje aby za kilka miesięcy mieszkańcy Łęcznej płacili za śmieci więcej niż w Warszawie(LINK).

Warto przy tej okazji zapytać, jak długo Włodarski będzie pozwalał swojemu pracownikowi na stawianie ratusza w tak bardzo złym świetle? A może sam zlecił mu napisanie tego paszkwilu na nieoficjalnej stronie urzędu? Może to najlepszy czas, żeby Grzegorz Kuczyński poszukał sobie nowego zajęcia?

Na mieście, a nawet w otoczeniu samego ratusza nie trudno usłyszeć opinie, że Grzegorz Kuczyński to zwykła świnia. Jednak ja, nie obrażałbym tak bardzo świni.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

2 komentarze do artykułu "Urzędnik ratusza próbuje przykryć podwyżkę opłat za śmieci, likwidacją biblioteki… zamkniętej dwa miesiące temu."

 1. ABC pisze:

  Guziec – taka świnia z Afryki 🙂

 2. Aldona pisze:

  Petycję w obronie zamknięcia biblioteki podpisują osoby, które nigdy nie wypożyczały książek.
  Kazał @ niedorzecznikowi puścić na Ł24 jakiś stary artykuł, by przykryć temat podwyżki opłaty za śmieci. Czemu nie napisze, że strażnicy miejscy znaleźli pracę w urzędzie pomimo, że radni rozwiązali tą formację by znaleźć oszczędności dla gminy.
  Czemu nie napisze, że Górnik Łęczna zagrał dziś fajny mecz.
  Bo się na sporcie pewnie nie zna.
  A TY Panie Bartol na blogu LLE 24 nie obrażaj i nie porównuj kogoś takiego do tak miłego zwierzęcia.
  Może nazwa Guziec była by bardziej adekwatna i mniej rozpowszechniona w otoczeniu ratusza?
  A może od nowego tygodnia się przyjmie?

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes