Łęczna: Włodarski zapowiada wyborczy rok cudów! Radni: To obrzydliwa manipulacja!

Jeśli myśleliście, że Leszek Włodarski nie ma się czym pochwalić, to byliście w błędzie! Otóż postanowił pochwalić się… planami. Informuje, że zmodernizuje 24 drogi i ulice miejskie w 2023 roku. Zapomniał tylko napisać, że większość z nich planował (i zabudżetował) do wykonania we wcześniejszych latach ale pewnie „przypadkiem” mu nie wyszło i przesunął je na rok wyborczy. Tak prymitywnej i bezczelnej propagandy nie widzieliście już dawno! Zobaczcie sami!

W Leszkowych socialach pojawiła się informacja, którą z pewnością, już za chwilę przeczytacie we wszystkich łęczyńskich pseudomediach. Łęczyński król wpadek wszelakich informuje, że rok przedwyborczy 2023 (wybory są na początku 2024 roku) będzie rokiem rekordowym pod każdym względem. Z resztą zobaczcie sami:

I wymienia tu te 24 ulice miejskie oraz drogi gminne. Jest nawet droga pod domem Sołtysa Artura Steca, który zaprzepaścił szanse na referendum, po tym jak zniszczył ponad 2000 podpisów mieszkańców, którzy nie chcieli lansera Włodarskiego w ratuszu (LINK). Jednocześnie zabrakło remontu Kasztelańskiej, której mieszkańcy odwiedzili burmistrza na sesji w ubłoconych butach(LINK). To też pewnie przypadek.

W tej wyliczance, Leszek „zapomniał” o drobnym szczególe. Modernizacje większości wymienionych dróg były planowane, a nawet wpisane do budżetu już w poprzednich latach. Tylko Leszkowi jakoś tak dziwnie wyszło i ich nie zrealizował, a teraz wrzucił je do jednego worka z napisem 2023. Radni nie kryją zdziwienia „włodarzowymi” rewelacjami i mówią wprost, że „jest to obrzydliwa manipulacja i kpina z mieszkańców.”
Tak się moi drodzy robi wyborcze cuda:

Poniżej możecie zobaczyć, że modernizacje dróg i ulic gminnych były już zapisane w budżecie na 2022 rok (punkty 16, 17, 18 i 19)

Po tym jak nie wykonał tych inwestycji w 2022, przeniósł je do budżetu na 2023 rok. (Punkty 4,5,6 i 7)

Ewułala! I tak się moi drodzy dzieją cuda. Władza liczy na to, że mieszkaniec nie doczyta w dokumentach, że to co mu się podaje, to w istocie bardzo przeterminowana kiełbasa wyborcza.

Zwróćcie uwagę na jeszcze jedną rzecz. Ulice w Łęcznej, których modernizację Włodarski przeniósł do budżetu 2023, mają termin realizacji dopiero w 2024 roku. Dlaczego?
Otóż wybory odbędą się na początku 2024 (stąd rokiem wyborczym jest de facto 2023), a elektorat szalonego informatyka mógłby zapomnieć o inwestycjach oddanych wiele miesięcy przed wyborami.
A tak, weźmie się czerwoną taśmę, nożyczki i zrobi odbiory, W tym czasie Kulig (Wspólnota Łęczyńska, Tuba Łęcznej) z Kuczyńskim (Leczna24, Pojezierze, Biuletyn), w podziękowaniu za otrzymane działki czy stołki, zrobią kilka fotek, i Leszek znów będzie królem łęczyńskiego lansu.

Pytanie tylko, czy dacie się na to nabrać?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "Łęczna: Włodarski zapowiada wyborczy rok cudów! Radni: To obrzydliwa manipulacja!"

 1. luiza pisze:

  Każdy tylko obiecuje, a niestety później wszystko wychodzi na odwrót

 2. roman pisze:

  a ile zarobi na tym znana i sprawdzona firma z ratusza ? eheehehe
  szkoda słów

 3. kalia pisze:

  Dadzą się nabrać. Oj dadzą. Nie takie szopki się działy a łęczyńskie bezmózgie wyborcy to łykali. Pajac dobrze kombinuje.

 4. Marek pisze:

  Pan porażka we własnej osobie. Myślał, że nikt się nie dowie.

 5. przodowy pisze:

  Dobre pytanie. Kto się da złapać na takie farmazony? On już chyba sam nie wierzy w to co obiecuje. Najgorszy burmistrz Łęcznej.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes