Flagi na 3 Maja w Łęcznej? – Dało się! [Zdjęcia]

Po latach utyskiwań na brak świątecznego nastroju w naszym mieście, mamy sukces.
Ten kto przemierzał górnicze miasto przy okazji Święta 3 Maja, mógł zobaczyć flagi zamontowane na latarniach Starego Miasta. Dało się?
Świąteczna dekoracja nie była jak wiemy taka oczywista w Łęcznej. Jeszcze kilka miesięcy nie wyglądało to tak różowo (LINK), (LINK).
Można się oczywiście zastanawiać, czy taki stan rzeczy jest spowodowany rokiem wyborczym lub wpisami na blogu ale moim zdaniem lepiej późno niż wcale. Podziwiajcie! 😉

Żeby nie było tak całkiem cukierkowo, na koniec prawdziwa perełka. Coś w „stylu” dobrego gospodarza. Flaga na „kwitnącej latarni„. Można? Można!


Lepszego symbolu mijającej kadencji burmistrza Kosiarskiego, z pewnością bym nie wymyślił.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Flagi na 3 Maja w Łęcznej? – Dało się! [Zdjęcia]

 1. Szanowny/a panie/i „rrr” nie na każdym słupie są uchwyty, nie ma tam flag, więc skąd mieli je ukraść?
  Widziałem także słupy na których są uchwyty na flagi, tylko stare trzonki tkwią w nich i nowych flag „NIE DA SIĘ” włożyć.

  Ps.
  A propos tej perełki, czyli jak Bartol pisze „Coś w stylu dobrego gospodarza” – patrz ostatnie zdjęcie, może wiecie czyja to posesja przy tej kwitnącej latarni? – krzaki wdarły się do miasta.
  To pytanie kieruję do tych co podobno jest ich siedmioro w mieście i są tak zapracowani, że ciężko zastać ich w godzinach pracy w biurze.
  Może byście się państwo przeszli na pieszo i zerknęli w rzeczywistość, żeby później nie było, że ukradł jakiś delikwent flagę i uciekł w krzaki, a gałęzie zasłoniły obiektyw kamery.
  Po kilku godzinnych poszukiwaniach sprawcy nie udało się ustalić i kolejna flaga z miejskiego słupa została STRACONA.

 2. To może przy tej okazji urzędnicy docenią „miejski monitoring” i straż miejską. Nawet nie chcę wiedzieć ile wydajemy na te dwie rzeczy 😉

 3. jak wynika z braków na uchwytach do flag nie dziwię się sceptycyzmowi UM. Wiele flag zostało skradzionych. Zrozumcie że w tym mieście nie tylko – jak mówicie – nie da się, tylko po prostu nie warto.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.